WARSZTATY KULTURALNE . TWÓRCZA I TURYSTYCZNA AKTYWNOŚĆ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

W dniach  10-15 września  2018 r. odbyły się WARSZTATY  KULTURALNE . TWÓRCZA I TURYSTYCZNA  AKTYWNOŚĆ  OSÓB  NIEPEŁNOSPRAWNYCH – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział  w Sieradzu  jako  partner tegoż  projektu i dzięki  współpracy   z  Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego  Oddział  w Koninie , który jest liderem tego projektu    zorganizowało   wspaniałe warsztaty fotograficzne.  Uczestnikami byli członkowie  Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego  z  różnych oddziałów .

Miejscem  docelowym  był  Hotel  MONTTIS  w  Suchej  Beskidzkiej , który  jest dostosowany do  przyjmowania  osób  na wózkach . Dobra atmosfera  , miła obsługa  ,szczególnie  naszego  opiekuna  Pana  Marcina  i przepyszne  jedzenie  spowodowało  niezapomniane  wrażenia  i radość.  W tym miejscu  należy  zaznaczyć  , że  pozyskaliśmy  transport  do przewożenia  osób na wózkach  co dopełniło  radość  naszej  Julki , która  pierwszy raz uczestniczyła  w warsztatach.  Nie sposób  pominąć  Pana Kierowcę , który   pomagał  , był  przemiły  ,  nad wyraz  uczynny i  czuliśmy  się jakby był  jednym  z nas.

Ponieważ  były to warsztaty  fotograficzne  , mogliśmy  je odbywać  nie tylko na Sali ale również  w terenie  podczas  wycieczek.

Dodaj komentarz