ODZNACZENIA „AMBASADOR SM” I PODZIĘKOWANIA „SERCA SERC„

W dniu 1 października 2017 r. na Zamku Królewskim w Sali balowej odbyło się uroczyste zakończenie SyMfonii Serc – kampanii edukacyjnej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego .
Osoby najbardziej zaangażowane w podnoszenie świadomości związanej ze stwardnieniem rozsianym i upowszechnianiem wiedzy o chorobie SM oraz osoby , które swoim działaniem dają możliwość pełnej opieki nad pacjentami SM współpracujące z sieradzkim oddziałem PTSR zostały nominowane do odznaczeń PTSR „Ambasador SM” i do podziękowań „Serca Serc „.

Z naszego sieradzkiego oddziału PTSR odznaczenia „Ambasador SM „ otrzymali :
Kierownik Oddziału Neurologii i Udarowego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu – Robert Grenda
Sieradzka Telewizja Regionalna – reporterka Joanna Chachuła i operator kamery – Aleksander Chachuła.

Specjalne podziękowania „SERCA SERC” otrzymali :
Lek. med.- Elżbieta Ceglarek
Pedagog II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu -Małgorzata Bednarczyk –
Wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu – Jowita Królikowska
Nauczyciel Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II -Aleksandra Urbaniak
Był to niezwykle ważny dzień dla odznaczonych i Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddział w Sieradzu , dzień podziękowań , podsumowań i wzruszeń.
Wydarzenie to prowadziła Katarzyna Pakosińska a swoimi występami uświetnili : Jacek Noch i Mariusz Kałamaga oraz recitalem : Dawid Kartaszewicz wraz z Marcinem Bączkowskim i Mikołajem Gąsiewskim

Dodaj komentarz